Tasarımcılar İçin Yepyeni Bir Platform: Talenthouse

0

Silikon Vadisi merkezli uluslararası sanatçı platformu Talenthouse’da tasarımcıların katılabileceği ödüllü projeler yer alıyor. Bu fırsatları Türkiye’deki tasarımcılara da iletmek istiyorlar çünkü bu güne kadar Türkiye’den katılıp kazanan bir çok tasarımcı olmuş.

 

Şu anda katılabileceğiniz 2 projenin detaylarını örnek olarak aşağıda bulabilirsiniz:
1- Thievery Corporation
Ünlü müzik grubu Thievery Corporation, tüm tasarımcıları 2012 yaz turnelerinin bir ürünü olarak basılacak bir t-shirt dizayn etmeye davet ediyor.

Kazanan kişi, grubunda yer alacağı Chicago’da düzenlenecek US Müzik Festivali’ne iki VIP bileti kazanacaktır. Chicago’ya yapılacak seyahat ve dört gecelik konaklama ödül kapsamındadır. Bu ödüllerin yanında, kazanan, tasarımının yer aldığı imzalı bir t-shirt’e ve grubun yeni albümünün imzalı bir kopyasına sahip olacak.

Proje sayfasına doğrudan ulaşarak ayrıntıları gözden geçirmek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz: http://tlnt.at/rCcdqq

 

 

2-GoGo SqueeZ

GoGo SqueeZ tüm tasarımcıları, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve 2012 yazında A.B.D.’yi çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli aktiviteler sunarak turlayacak olan GoGo Mobile Playground’un resmi logosunu tasarlamak üzere davet ediyor.

İşte yarışma hakkında detaylı bilgi:

Katkısız, son derece lezzetli ve eğlenceli GoGo SqueeZ, kaşık kullanmadan ve dağınıklık yaratmadan, heryere götürebileceğiniz %100 meyvadan oluşan atıştırmalık elma püresi için oyunun kurallarını değiştirdi. Şimdilerde, GoGo SqueeZ’in Mobile PlayGround Campaign (Mobil Oyun Alanı Kampanyası) ‘Pass the Play’ turunu geçmek üzere. Blue’s Clues’un üreticisi Dr. Alice Wilder ile birlikte GoGo SqueeZ, tüm tasarımcıları, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak  ve 2012 yazında A.B.D.’yi çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli aktiviteler sunarak turlayacak olan GoGo Mobile Playground’un resmi logosunu tasarlamak üzere davet etmektedir.

Kazanan sanatçının tasarladığı logo, 2012’de Amerika çevresini turlayacak GoGo Mobile Playground’da gösterilecek. Buna ek olarak, tasarım, GoGo SqueeZ’in sosyal medya kanalları, websitesi ve ‘Pass the Play’ turu ürünlerinin logosu olarak tanıtılacak. Kazanan tasarımcı ayrıca 3000 doların (usd) sahibi olacak.

Finale kalan bir kişinin tasarımı (GoGo SqueeZ ve Dr. Alice Wilder tarafından seçilecek), GoGo SqueeZ sosyal medya kanallarında gösterilecek ve bu kişi ayrıca 400 dolar (usd) kazanacak.

En yüksek oyu alan sanatçının eseri GoGo Squeez sosyal medya kanallarında gösterilecek ve bu kişi 500 doların (usd) sahibi olacak.

İlgilenen tasarımcılar, 1 Mart 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse websitesinden (http://www.talenthouse.com/) yarışmaya katılabilirler.

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak isterseniz bu linki kullanabilirsiniz; http://tlnt.at/xQ7MjV

Herkese bol şans!

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.