Martha Stewart Weddings Nisan’da Türkiye’de!

0

Martha Stewart Living Omnimedia (MSLO) ve Mutlu Dergi Grubu A.Ş. (MDG) nisan ayı itibariyle Türkiye’de Martha Stewart Weddings dergisini lisanslı olarak yayınlayacaklarını açıkladılar. Nisan’da yayın hayatına başlayacak olan Martha Stewart Weddings, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda iki kez okurları ile buluşacak.

15 yılı aşkın bir süreden bu yana gelinler ve gelin endüstrisi için düğün stillerinin belirleyicisi olan Martha Stewart Weddings, ABD’de “içerik kalitesi” konusunda Ulusal Dergi Ödülü alan tek gelin dergisi olma özelliğini taşıyor. Martha Stewart Weddings evlilik sürecinde olan çiftlere bu özel günlerini bireyselleştirmeleri ve özgünleştirmeleri konusunda yardımcı oluyor.

Konuyla ilgili yorumlarını paylaşan Mutlu Dergi Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Mutlu “Martha Stewart Weddings bir kadının en çok özen gösterdiği anlardan birinin unutulmaz bir deneyim olarak yaşanabilmesi için en ince detaylarına kadar gözler önüne seren gerçek bir ilham kaynağı. Türkiye’de evlenme hazırlığında olan veya olmayan tüm kadınların ilham ve keyif alacağına inandığımız, arşivlenilesi özel bir dergi Türk okurları ile buluşuyor” dedi.

Martha Stewart Weddings kişiye özel düğün stilini belirleyerek hayal ettiğiniz en özel kutlamayı hayata geçirmenize yardımcı olurken, teklif gününden balayına, o büyük güne ilişkin her tür detayı kapsayan güzel ve yaratıcı fikirlerle dolu! Martha Stewart Weddings’in içeriğinde ilham verici ve duygusal detaylara kadar kullanışlı ve bilgilendirici bilgiler de bulacaksınız. Martha Stewart Weddings akıllı fikirler, sınırsız görsel ilham kaynağı, birbirinden farklı uzman görüşleri ve kapsamlı pazar araştırmalarının yanı sıra gelinlere planlama, moda, mücevher, güzellik, pasta, çiçekler, hizmet, hediye listesi, davetiye ve seyahat detaylarına ilişkin detaylı bir içerik sunuyor.

Yakında evlenmeyi planlıyorsanız,derginin ilk sayısı  29 Mart’ta bayilerde olacak, kaçırmayın!

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.