Vera Wang’den Gelinlere Tavsiyeler

0

Büyüleyici gelinlikler dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Vera Wang’den gelin adaylarına gelinlik seçiminde yardımcı olacak 4 tavsiye:

Gelinlik:Vera wang

Kaynak: www.glamour.com, Gelinlik: Vera wang

1- Stilinizi koruyun. Gelinlik kendinizi ifade etmenize izin vermelidir. En önemli olan nokta kendinizi güzel hissedeceğiniz bir gelinlik giymektir.

2-Bir gelinlik seçtiğinizde, onun gerçekten sizi yansıttığına emin olun. Eğer günlük hayatınızda sade giyiniyorsanız, tarzınızda değişiklik yapıp gösterişli bir gelinlik seçmeyin. Düğün gününüz risk almak isteyeceğiniz bir gün değildir. Düğününüzdeki görüntünüzle ilgili iyi hissetmeli, rahat olmalısınız.

3-En mutlu gelinler, iyi yanlarını ortaya çıkarıp, kusur olarak gördüklerini de mümkün olduğunca gizleyebilen gelinlerdir. Gelinlik güzel göründüğü kadar iyi de hissettirmelidir.

4-Eğer gelinliğin tüm düğünü yönlendirmesini istiyorsanız, tüm düğünü gelinlikten yola çıkarak planlayın. Fakat eğer favori bir davet mekanınız varsa, ve düğününüzü orada yapmaya karar verdiyseniz, o zaman tüm düğün davet mekanıyla uyumlu olmalıdır. Hangi yolu seçeceğinize ve neyin tüm düğününüzü yönlendireceğine karar vermelisiniz. Örneğin, çok küçük bir mekanda kocaman bir gelinlik giyen bir gelin, yanlış gelinliği seçmiş demektir.

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.