White by Özlem Süer 2011

0

Düğünümüzün harika geçmesini sağlayan etkenlerden biri olan gelinliğimi yapan Özlem Süer, çizgisini gerçekten çok beğendiğim bir tasarımcı. Nişantaşı’ndaki muhteşem mağazasına gidip gelmek düğün hazırlıklarının en keyifli bölümlerini oluşturmuştu benim için. Daha sonra ortaya çıkan muhteşem gelinlik, düğünümüzün odak noktalarından biriydi! Zaten en önemlisi düğün günü kendinizi harika hissetmeniz, ve bu gelinliklerle başka türlü hissetmeniz neredeyse imkansız. Sıradan bir gelinlik istemeyenlerin aradıklarını bulacakları bir adres kısaca. Bunun yanında, sadece gelinliğinizle değil, saçınızdan makyajınıza, çiçeğinize kadar her türlü konuda oldukça destek alabilirsiniz.

(Bu arada gelinliğimde ve tüm hazırlık sürecinde oldukça emeği olan Banu artık kendi markasıyla yoluna devam ediyor, çok yakında onunla ve harika tasarımlarıyla ilgili de bir yazı yazacağım.)

2011 White by Özlem Süer koleksiyonu ise yine her zamanki gibi birbirinden güzel, huzurlu ve romantik modellerle dolu!

ozlem-suer-white-1

Picture 1 of 6

White by Özlem Süer, 2011 yazını yine bembeyaz sürprizlerle karşılıyor. Farklı ülkelerde yaklaşık 150 noktada alıcısıyla buluşan Özlem Süer markası, yaşanmışlık hissi uyandıran, alternatif evlilik kostümlerini gelinlerin beğenisine sunuyor.
Dantelin feminen dokunuşunu, gelinlere has masumiyetle buluşturan  White by Özlem Süer 2011 koleksiyonu, kişiye özel tasarımlar içeriyor. Yaşanmışlık hissi veren, vintage ve karamel renkli alternatif koleksiyon parçaları ise uyandırdığı huzur hissi ile düğün törenlerinin telaşını hafifletiyor.
Nişantaşı’nda bulunan Özlem Süer House’ta, gelinlik koleksiyonunun sunulmasının ötesinde, düğün törenleri hazırlığındaki tüm süreç için hizmet veriliyor. Yeşillikler içindeki tarihi köşkte, sofistike, kişiye özel hazırlanan gelinliklerin yanı sıra, Milano’da sergilenen gelinlik koleksiyonun da yer aldığı konsept odaları bulunuyor. Bu konsept odalarında, gelinlere saçtan makyaja, aksesuardan kişisel assistance’a uzanan kapsamlı bir hizmet sunuluyor. Özlem Süer House çatısı altında bir bütün olarak verilen bu servisle, hayatı kolaylaştıran ve süreci keyiflendiren bir deneyim yaşatılıyor.

White koleksiyonundan parçalar denemek isteyenlerin, Nişantaşı’nda bulunan Özlem Süer House mağazasından randevu alması yeterli.

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.