İskandinav Tarzı ve Tasarım

0

Bu ev, dekorasyon ile ilgili ana prensipler, ve bunun yanında yaratıcı değişikliklerle dolu. Kuzey ülkelerinin kendine özgü dekorasyonunu sevenler için tam bir rehber gibi.

Kapılarda alışık olduğumuz beyaz veya ahşap renkleri yerine evin geneliyle uyumlu olarak gri tercih edilmiş.

Küçük mutfaklar için çok ilham verici bir başka değişiklik te, mutfak ve salon arasındaki duvarın yıkılarak, bunun yerine açık raflar yerleştirilmesi. Hem mutfaktaki sıkışıklığı engelliyor, hem de hem salonu hem de mutfağı daha ferah gösteriyor.

Hiç bir zaman modası geçmeyen tasarım mobilyalar evde sıklıkla kullanılıyor.

Evi daha ferah göstermek için, hafif, havada uçuyor gibi duran mobilyalar tercih edilmiş. Bu ince ve zarif mobilyalar, evin nötr görüntüsü ile son derece uyumlu.

Evde ağırlıklı olarak beyaz, gri ve siyah gibi temel renkler kullanılarak, aksesuarlar ve tablolarla renklendirilmiş. Bu tip renkler seçildiğinde, küçük aksesuarları değiştirerek evinizi kolayca yenilemek mümkün. Büyük ve daha pahalı olan mobilya veya parçaları nötr renklerde seçmek, daha sonrası için esneklik sağlıyor. Sadece yastıkları, abajurları veya halılarınızın tarzını değiştirerek, tüm evinizi yenilemiş gibi hissedebilirsiniz.

Büyük tablolar, sanat eserleri de evlere çok şey katan öğelerden biri.

01

Picture 1 of 9

Kapılarda cam ve gri renk kullanarak evin modern ve aydınlık görüntüsü tüm daireye yayılmış.

Görseller: Husohem.se

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.