Güney Fransa’dan Vintage Kokteyli

0

Fransa’nın güneyinde bulunan bu ev, tamamen vintage eşyalarla döşenmiş. Mutfaktaki rengarenk vintage aksesuarlar ve detaylar kullanılmış. Sapsarı bir sürü bölmeli dolap ta son derece şirin ve kullanışlı. Rengarenk sandalyeler, özellikle metal sandalyeler fransız evlerinde sıklıkla rastlanan eşyalar. Salondaki kanepeler de çok farklı tarzlara sahip. Ben kamuflaj bir kanepeyi salonumda pek düşünemiyorum. Bu evde en az beğendiğim eşya olabilir.

Evin genelinde çok hoş bir tarz yaratılmış. Tek tek hepsi son derece orijinal ve özel olan eşyalar çok başarılı bir şekilde karıştırılmış ve bir bütünlük yaratılmış. Baktığınız her noktada biraz dikkat ettiğinizde değişik bir detay yakalayabiliyorsunuz.

Eski eşyaları atarken, bir kaç kere daha düşünmek gerekiyor sanki. Bu kadar yoğun kullanılmasa da, vintage olan her obje evinizde kendine uygun bir yer bulabilir. Bazılarını biraz elden geçirerek (ufak tamirler, boya ve kaplama gibi), bazılarını ise oldukları gibi tüm yıpranmış görüntüleriyle tekrar değerlendirin. Evinizde hatıralarınızı yaşatın!

v02

Picture 1 of 21

Görseller: Living Agency

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.