Taylor Tomasi’nin New York’taki Dairesi

0

Taylor Tomasi, Marie Claire’in stil ve aksesuar direktörü olmasının yanı sıra, hem mankenden farksız vücudu, hem kendine özgü stili, hem de saçları ile bir ikon haline gelmiş bir isim. Genelde feminen parçaları, erkeksi veya çok iddialı parçalarla karıştırmayı seviyor.

Taylor Tomasi’nin New York’taki dairesi de kendine özgü detaylarla dolu. Bembeyaz duvarlara sahip bu dairede, bol bol yeşil bitki var. Tomasi her ne kadar beyaz duvarları sevse de, evinde de desenlerden vazgeçememiş. Solonunda oldukça sıra dışı bir parça var: Kocaman bir çiçekçi lavabosu. Üzerine bir cam koyarak, televizyon sehpasına dönüştürdüğü lavaboyu, daha sonra yazlık evinde gerçek işlevinde kullanmayı planlıyormuş. Mutfağı da son derece sade, açık raflar tercih edilmiş.

Salonundaki yemek masası, evin eski sahiplerinin bıraktığı bir parça ve Tomasi bugüne kadar bu masayı podyum ve dans pisti olarak bile kullanmış.

Renkli aksesuarlar bu beyaz mutfağı hareketlendiriyor. En ilgi çekici aksesuarlardan biri ise, Tomasi’nin çocukluğundan kalan ve annesinin düğün hediyesi olarak kendisine verdiği bir kurabiye kutusu kutu. Bu kutuyu Tomasi saksıya dönüştürmüş.

Bu sade ev aksesuarlarla nasıl farklılaştırılmış, bir göz atmak isterseniz, fotoğraflar aşağıdaki galeride:)

kaynak-vogue-01

Picture 1 of 10

 

Kaynak: www.vogue.com

 

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.