Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken “Küçük Siyah Elbise” ile 30 Gün

1

Her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalar arasında olan meşhur küçük siyah elbise ile 1 ay geçirilebileceğini düşünür müydünüz? Farklı aksesuarlar ve biraz yaratıcılık ile aynı elbiseyi tam 1 ay boyunca çok değişik tarzlarda giymek mümkün!

Elbiseler ne giyeceğime karar veremediğim günlerde benim en sadık kurtarıcılarım. Elbiseler her ne kadar kullanışlı olsalar ve vakit kazandırsalar da, çok değişik ve farklı kombinlerde giyilemediği için çok sık sık ta giyilmez genelde.

Sihirli küçük siyah elbise, bu gruba dahil olmadığını, ve her dolapta vazgeçilmezler arasında neden var olduğunu ispatlıyor.

Aşağıdaki elbise, önü düz, arkası ise düğmeli olan ve ister düz ister ters giyilebilen  bir model. Ters ve düz giyilebilme özelliği sayesinde zaten 2 ayrı elbise gibi duruyor. Ama yine de 1 ay boyunca her gün, gerçekten her gün giyilen ve her aktivite için yapılan kombinler gerçekten yaratıcı. Bir bağış projesi için yapılan bu projede, seçilen siyah elbise her gün farklı şekilde kombinlenerek mutlaka giyiliyor. İşe giderken, seyahate çıkarken, konsere giderken, işe giderken, kısacası günlük hayatta ne yapılıyorsa, her gün giyiliyor.

Bana ilham veren çok şey oldu, bu alternatifler mutlaka size de değişik fikirler verecek! Siyah elbiselere başka bir gözle bakma zamanı!!! Hem zamansız hem de çok yönlü giyilebilen siyah bir elbise henüz dolabınızda yoksa hemen bir tane edinmek için hiç beklememek en iyisi! Tavsiyem sabırla 30 gün için yapılan 30 farklı kombinin tümüne bakmanız!!

Sizin de farklı şekillerde giydiğiniz temel parçalarınız varsa, stildefteri@gmail.com adresine resimlerinizi mail atarak Stil Defteri’nde paylaşabilirsiniz!! Maillerinizi ya da yorumlarınızı bekliyorum! Daha farklı tarzlarda elbiselerle geçirilen 30 gün yakında Stil Defteri’nde olacak!

01

Picture 1 of 43

İşte 30 gün boyunca giyilebilen küçük siyah elbise!

Share.

1 Comment

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.