Bugün Ne Giysem? : Klasik Beyaz Gömlekleri Yeni Sezona Uyarlayın!

0

Her kadının dolabında en azından bir tane beyaz gömlek bulunur. Eskiden benim için sadece önemli iş toplantıları olan günlerde giyilebilecek sıkıcı ve ciddi bir şeydi beyaz gömlek, ve bu günler için birkaç beyaz gömlek bulundururdum. Alışverişlerin en sıkıcısıydı beyaz gömlek almak. Ama son yıllarda 180 derece değiştim ve beyaz gömlekler benim en sevdiğim, kurtarıcı parçalarım arasına girdiler!

Peki bu aralar beyaz gömlekleri nasıl kullanabiliriz, sezonun öne çıkan trendleri ve parçaları ile nasıl kombine edebiliriz ?

  • İlkbahar sezonundaki tepeden tırnağa bembeyaz giyinme trendi, beyaz gömlekleri kullanmak için iyi bir fırsat. Beyaz bir pantolon, jean, şort seçin ve üzerinize geçirin en sevdiğiniz beyaz gömleğinizi! Ama  ayakkabı beyaz olmasın, vahşi desenler benim bu bembeyaz siluetlere en çok yakıştırdıklarım.
  • Beyaz gömleğinizi pastel renkli parçalarla kombine edin, uçuk yeşiller,pastel pembeler ve ten renkleri favoriler!
  • Metalikler bu yaz sezonu yine bizimle olacak, beyaz gömlekleri metalik pantolonlarla kombine ederek gündüz göz alıcı görünmeyi garantileyebilirsiniz;)
  • Beyaz gömleğinizin üzerine kısa kollu veya yarım kollu  kazaklarınızı giyin, 2012-1013 kış sezonunda da oldukça karşılaşacağımız kat kat giyinme trendini şimdiden uygulayın!
  • İlkbahar modasının cıvıl cıvıl, rengarenk desenli pantolonlarını veya eteklerini biraz daha ağırbaşlı hale getirmek için beyaz gömlekler biçilmiş kaftan!
  • Renkli veya desenli plili etekler beyaz gömleklere feminen bir hava katıyor.
  • Gömlekleri yakalarına kadar ilikleyerek giymek hala gözde. İster sade, aksesuarsız, ister kocaman bir kolye ile.
Bunun dışında geçen haftalarda yapılan moda haftalarında stil ikonları beyaz gömleklerini nasıl giymiş, ilkbahar yaz sezonunda podyumlarda beyaz gömlek nasıl yer almış, bir sürü farklı fikir ve ilham kaynağı, hepsi aşağıdaki galeride!!

balmain

Picture 1 of 23

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.