Bugün Ne Giysem? 05.10.2010

0

Sezonun en önemli renklerinden biri devetüyü veya camel rengi! Bu rengi alışılagelen kalıpların dışında bir şekilde giymeye ne dersiniz?

Bunun için devetüyünü jean ile karıştırabilirsiniz. Bence en güzel birliktelik ise jean bir gömlek ve devetüyü bir pantalon ile oluyor. 2010 sonbahar kış sezonunun gözde parçalarından yüksek belli şalvar tipi bir pantalonu jean gömlekle giyebilirsiniz. Böylece devetüyünü klasik, şık ve sofistike havasından çıkarıp, çok daha spor ve şık bir kıyafet yaratabilirsiniz.

Sezonun trendlerinden ekoseyi de bu kıyafete entegre edebilirsiniz. Devetüyü ile uyumlu, kahverengi tonlarında ekose bir ceket ile bu kıyafeti biraz daha kişiselleştirin! Benim önerim biraz kısa bir pantalon tercih etmeniz ve kıyafetinizi oxford ayakkabılarla tamamlamanız. Oxford ayakkabıları sevmeyenler hanım hanımcık bir stiletto ile bu kıyafeti tamamlayabilirler.

Pantolon yerine devetüyü bir şort tercih edip oxford ayakkabılar yerine sezonun bağcıklı ve dolgu topuklu botlarını tercih ederek farklı bir alternatif yaratabilirsiniz.

2010_10_05_1

Picture 1 of 4

Bu pek benim tarzım değil diyorsanız, diğer kombinasyonlar için tıklayın!

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.