H&M ‘den Kırmızı Halı’dan Esinlenen Exclusive Conscious Koleksiyonu

1


H&M, yeni sezonda doğa dostu koleksiyona bir ayrıcalık katmak adına kırmızı halıdan esinlenen çok şık bir koleksiyon daha hazırlamış. H&M, Conscious (Doğa Dostu) girişiminin bir parçası olarak, tamamı organik pamuk, kenevir ve geri dönüştürülmüş polyester gibi daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış, kırmızı halı görünümünde özel bir koleksiyon oluşturmuş. Exclusive Conscious Koleksiyonu, bugünün kırmızı halı modasının çeşitliliğini yansıtan farklı stillerde giysilerle, çevreye daha duyarlı bir modayla nelerin mümkün olduğunu gösteriyor. 12 Nisan’dan itibaren dünya çapında yaklaşık 100 H&M mağazasında ve Türkiye’de de sadece İstinye Park H&M mağazası’nda satışa sunulacak.

Bu çok özel koleksiyon geçtiğimiz aylarda kırmızı halıda yer almaya başladı. Amanda Seyfried mavi smokin ceketi ve şortu ile Londra premiere’ine katılırken, Oscar adayı Viola Davis pembe kolsuz üst ve eteği ile boy gösterdi. Kristin Davis elma yeşili desenli elbise ile Vanity Fair eventine katılırken, Michelle Williams kendisi için özel olarak dikilen organik kumaşlarla tasarlanan gece elbisesi ile Londra’ da düzenlenen BAFTA’ya katıldı. Michelle’in stilinden ilham alınarak tasarlanan kıyafetler de Exclusive olarak tasarlanan Conscious (Doğa Dostu) koleksiyonun satışa sunulacağı seçili mağazalarda yer alacak.

Birbirinden güzel elbiselerle dolu koleksiyona mutlaka bir göz atın!

cq5dam-web_-648-486

Picture 1 of 12

Share.

1 Comment

  1. Kırmızı halıdan esinlenme iyi fikirmiş. Halı yıkama hizmeti veren bir fabrika olarak bizde halı yıkama da bir çok yerden ve müşterilerimizin önerilerinden esinlenmekdeyiz. Halılar hayatımızın vaz geçilmezlerindendir.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.