Chanel ‘in Sonbahar Ojeleri

0

Benim Chanel’ in ojeleri ile ilk tanışmam Pulp Fiction filmine dayanır. O dönemde ortalığı kasıp kavuran filmde Uma Thurman’ da görülen ve satış rekorları kıran 18 numaralı  Vamp veya Rouge Noir adlı koyu kırmızı tonundan hemen edindikten sonra, bu ojelerin biraz pahalı olmasına rağmen verdiğiniz her kuruşa değdiğini anladım. Neden değiyor? Çünkü ojeler çok kolay sürülüyor, çok uzun süre tırnağınızda hiç bozulmadan kalıyor ve çok kolay çıkartabildiğiniz gibi tırnağınızda hiç bir renk kalmıyor veya sararma yaratmıyor.

Bu girişten sonra esas konumuza dönelim:

Chanel Fashion’s Night Out ‘te yeni serisini tanıttı : “Les Khakis de Chanel” . 3 değişik haki tonundan oluşan seride pembe, kahverengi ve yeşilin ağır bastığı 3 ayrı renk bulunuyor.  Chanel’in yorumuyla birbirinden güzel ve sofistike renkler elde edilmiş.

  • Chanel Le Vernis 267 Khaki Brun: Koleksiyondaki en koyu ton, içinde yoğun olarak yeşilin bulunduğu bir kahverengi tonu.
  • Chanel Le Vernis 257 Khaki Rose: İçinde kırmızı tonunun bulunduğu son derece yumuşak ve şık bir ton.
  • Chanel Le Vernis 247 Khaki Rose: Griye çalan bir yeşil ,diğer 2 renge göre koleksiyonun en soğuk tonu.

İyi de bunlar şişedeki gibi durmuyor, elimizde nasıl duracak derseniz, fotoğraflarda onu da görebilirsiniz!

Artık size de ten renginize en iyi gideni bulmak kalıyor.

Les Khakis’ten önce Chanel’in sonbahar için çıkardığı les Contrastes de Chanel Fall 2010 serisindeki  “Paradoxal” ise bir diğer ilginç renk. Paradoxal içinde belli belirsiz ışıltılar bulunan bir mor tonu. Fakat bu ışıltılar sadece aydınlıkta ve ışıkta görülebiliyor. Benim bu sezonda en beğendiğim alternatiflerden biri.

Sizce en güzeli hangisi?

chanel-2010-2011

Picture 1 of 6

Fotoğraflar: lacquerized.com

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.