BANA GARDIROBUNU AÇ!

0Secret Wardrobe-TOÇEV işbirliği ile başlayan “Bana Gardırobunu Aç” projesinin geliri okuma istekli ama ailesinin maddi imkansızlıkları nedeniyle okuyamayan çocukların bot ve mont ihtiyacını karşılayacak.
Ünlü isimler gardıroplarının kapılarını okuma istekli çocuklar için açıyor. “Bana Gardırobunu Aç” projesi, bağışlanan Alexander McQueen, Alberta Ferretti, Gucci, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, Christian Dior, ABS ve D&G markalı gece elbiselerinin 1 Ağustos’ta kiralamaya açılmasıyla başlıyor. Yaz gecelerinin yoğun düğün ve davet trafiğinde Etiler’deki Secret Wardrobe’a gelerek, bu elbiseleri 30 Eylül’e kadar 3 günlüğüne ödünç alabilirsiniz. Elbiselerin 3 günlük kiralama fiyatı KDV ve profesyonel kuru temizleme ücreti dâhil 200 TL. olarak belirlendi.
Tüm gelirinin TOÇEV’e (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) aktarıldığı “Bana Gardırobunu Aç” projesi, iki aylık ilk etabın ardından farklı isimlerle 31 Aralık 2011’e kadar devam edecek. Sene sonunda bu kez de elbiseler satışa sunulacak ve projeden elde edilen tüm gelir okuma istekli çocukların kışlık bot ve mont ihtiyacı için kullanılacak.
Adres: Nispetiye Cad. Şehit Ahmet Acarkan Sok. No:3/3 Etiler
Tel: 0212 358 18 28 www.secretwardrobe.com.tr
TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı): Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veriyor ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılıyor. 1994 yılında kurulan
TOÇEV, Türkiye genelinde 12 ulusal proje yürütüyor. Daha fazla bilgi için: www.tocev.org.tr
Secret Wardrobe: Türkiye’nin ilk tasarımcı markası elbise kiralama mağazası. Hiçbir kadının aynı elbiseyle iki kez görünmek istemediği gerçeğinden yola çıkarak, bünyesinde dünyaca ünlü 30’u aşkın markanın ve Türk tasarımcılardan Gamze Saraçoğlu ve Zeynep Erdoğan’ın güncel ve yeni elbiselerini bulunduruyor. Kadınların paylaştığı en büyük gardıroba göz atmak ve daha fazla bilgi için: www.secretwardrobe.com.tr
Ayrıntılı bilgi için:
TOÇEV- Funda Şahinbaş Hoşkal,  fsahinbas@tocev.org.tr , 0212 282 89 16
Secret Wardrobe- Sezin Uğurluoğlu, sezin@secretwardrobe.com.tr , 0212 358 18 28
Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.