Trend Alarmı: Desenli Ceketler

0

Gardıroplarımızı tazelemenin bir çok yolu olsa da, sezonun en heyecanlandırıcı geçiş giysisi: Desenli ceketler. İlkbaharda bol bol görmeye alışacağımız desenli ceketler, şimdiden raflarda yerini almaya başladı bile. Geçen yıl yazın bile üzerimden çıkarmadığım rengarenk blazerların yerini bu sezon desenli cıvıl cıvıl blazerlar alacak.  Desenli ceketler konusunda seçim yapmak oldukça zor olacağa benziyor, zarif çiçek desenlerinden, grafik tasarımlı ceketlere oldukça geniş bir yelpaze olacak. Bu “mutlaka edinilmesi gereken temel parça” kışlık kıyafetlerinizi bir anda değiştirmek için biçilmiş kaftan! İş çıkışı bir partiye giderken, ister iş kıyafetinize modern bir güncelleme yapmak için şimdiden kullanabileceğiniz bu sihirli giysi,ilkbahar yaz günlerinde de şıklığınıza şıklık katacak!

Celine ve Balmain Resort 2012 koleksiyonlarında oldukça sık yer verdiler desenli blazer’lara.  Bu ceketlerin canlı desenleri klasik renkteki kıyafetleri canlandırmakla kalmıyor, üzerinize oturan şekli sayesinde, rahat, bol pantolonlar veya basit bir t-shirt dengelenmiş oluyor.

Bu desenli ceketler basit bir pantolon ve t-shirt ile garantili şekilde harikalar yaratmanızı sağlarken, biraz daha cesur tercihler yaparak, desenli pantolonlar veya üstlerle de giyebilirsiniz.

01-barbara-bui

Picture 1 of 17

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.