Anna Dello Russo H&M için Aksesuar Koleksiyonu Hazırlıyor!!!

0

H&M bu kez de moda ikonu ve efsanevi Moda Direktörü Anna Dello Russo ile özel bir işbirliği yapacağını duyurdu. Göz alıcı giysileri ile  sonu gelmez bir ilgiyle stil fotoğrafçıları tarafından belgelenen ve internet üzerinden tüm dünyaya yayınlanan blog dünyasının idolü Anna Dello Russo, H&M için özel bir aksesuar koleksiyonu oluşturarak stil konusundaki eşsiz zevkini ortaya koymuş. Göz alıcı, eşsiz ve eğlenceli koleksiyon, 4 Ekim 2012 tarihinde, dünya moda haftası turunun zirvesinde, dünya çapında yaklaşık 140 mağazada satışa sunulacak. Takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar, valiz ve çantaları içerecek koleksiyon sayesinde H&M severler uygun fiyatlarla eşsiz aksesuarlardan edinebilecek! 🙂 

Anna Dello Russo’nun iddialı aksesuarlarına ve evinde bir gezintiye çıkmayı unutmayın:

Fotoğrafçı Helmut Newton’un meşhur tanımıyla “moda manyağı” olan Anna Dello Russo, çağdaş modanın itici ve yön verici güçlerinden biri. Moda konusundaki benzersiz bir zevke sahip Anna Dello Russo, Helmut Newton, Michel Comte, Walter Chin gibi fotoğrafçılar ile on iki yıldan fazla Moda Editörü olarak Vogueİtalya’da ve daha sonra da L’Uomo Vogue’da Genel Yayın Yönetmeni olarak çığır açan çalışmalarıyla modaya bugünkü bakışı şekillendirenlerden biri. Şu anda Vogue Japonya’da Moda Direktörlüğü ve Yaratıcı Danışman olarak görev yapan Dello Russo, dünya moda haftaları sırasında aşırı giysilerle ve sıkça kıyafet değiştirmesiyle memnun ettiği moda bloggerları tarafından çok seviliyor.

 

“Bu işbirliği beni çok heyecanlandırıyor. H&M özel bir projeye ilk kez bir Moda Direktörü’nü dahil ediyor. Bu modada büyük bir değişimin göstergesi. Bunu yönetmek için seçilmiş olmaktan dolayı hem çok heyecanlıyım hem de mutluyum. Bulunması çok zor özel aksesuarlar yaratmak istedim. Bir stilist olarak aksesuarların çok önemli olduğunu biliyorum. Aksesuarlar, bir giysiye katılan kişisel bir dokunuştur. Bu parçalarla herkes eğlenebilir, sıradan bir günü mükemmel bir moda gününe dönüştürebilir” diyor Anna Dello Russo.

Kısaca H&M yine modayı seven herkesi heyecanlandıracak çok sıra dışı bir aksesuar koleksiyonu oluşturdu. Aşırılığı, fantaziyi ve dekorasyonu kucaklayan koleksiyon 4 Ekimin sabırsızlıkla beklenmesine neden olacak gibi!

 

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.