Akıllı İndirim Alışverişi Listesi – 2 : Kapri veya Kısa Pantolonlar

0

Skinny pantolonların son yıllardaki hakimiyeti 2011 yılında azalacak gibi görünüyor. 2011 yılında hem ilkbahar yaz hem de sonbahar sezonlarında bol bol kapri ve kısa pantolonlar var. Kapri pantolonların boyları bilekle baldır arasında, daha yukarı çıkmıyor.

Cigarette (dar kesim) pantolonlar, klasik kesimler, bol pantolonlar, boru paça pantolonlar, tüm pantolonlar kısalıyor. Sadece hafif ispanyol paça pantolonlar ve bazı bol pantolonlar uzun, hem de ayakkabılarımızı kapatacak kadar uzun olacak!

Geçen sezonlardan kalan skinny pantolonlarınızın paçalarını bileğinize kadar kıvırarak yeni sezona da uydurmanız mümkün.

Hem 2011 ilkbahar yaz sezonu hem de 2011 sonbahar kış sezonunda kısa pantolonları bol bol göreceğiz. İster babetlerle daha hanım hanımcık bir Audrey Hepburn tarzına bürünebilir, isterseniz platform ayakkabılarla tamamlayabilir, ister stilettolarla giyebilirsiniz.

2011 ilkbahar yaz koleksiyonları ve yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan gelecek (2011) sonbahar kış koleksiyonlarından örnekler!

2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonundan İlham Alın:

balmain-08

Picture 1 of 13

2011 Sonbahar Kış Koleksiyonlarından Örnekler:

alexander-wang-12

Picture 1 of 19

Görseller : style.com

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.