Sezonun İddialı Aksesuarı : Kürk Yelekler

Bu sezon kürk hepimizin bildiği gibi çok moda. Kürkü her yerde görebiliyoruz, şapkalar, eldivenler, botlar, ceketler, hemen hemen aklınıza gelen her giyside. Bunların arasından kürk detaylı ceketler ve kürk yelekler bence biraz daha kullanışlılar ve öne çıkıyorlar.

Özellikle kürk yeleklerle çok sayıda seçeneğiniz oluyor. Kürk yelekler hemen hemen her tarzla uyum içinde giyilebiliyor. Aslında uyum içinde olmadığı zaman daha da güzel duruyor. Benim favorim, vintage ipek bluz, deri pantolon, motosiklet botları ve kürk yelek 3’lüsü! Deri pantolon çok iddialı ise onun yerine kot pantolon ve t-shirt ile de alternatif bir kombin yaratabilirsiniz.

Bu arada palto veya ceketinizin üzerine de bu yelekleri giyebileceğinizi unutmayın. Kat kat giyinme trendi ile ister bir blazer’ı ister kışlık kabanınızı bu kürk yeleklerle giyerek biraz daha ısınabilirsiniz.

Podyumlardan en beğendiklerim:

byblos

Picture 1 of 8

Görseller: Nymag

This entry was posted in 2010 Sonbahar and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>