Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

1

Eğer erkeklerle rekabet etme ve bekarlığa veda partiniz için bir striptizci çağırma size çok ta çekici gelmiyorsa, bekarlığa veda partisi yapmaktan vazgeçmenize gerek yok. Yine de arkadaşınızın son bekar günlerini eğlenceli şekilde kutlayabilirsiniz. İşte bekarlığa veda partisi fikirleri:

Kendinizi şımartın

Neden bir gün veya bir haftasonu spa keyfi yapmıyorsunuz? Kötü yemekleri ve içkileri bir kenara bırakın, temizlenmiş gözenekler ve yumuşacık olacak dirsekleriniz buna değecek. Masajdan, çamur banyosuna, manikürden makyaja tüm servisleri veren bir spa seçin. Gelin bu rahatlama seansına bayılacaktır, siz de düğün günü için tüm bakımınızı yapmış ve tazelenmiş olacaksınız.

Özel bir parti bulmaya çalışın

Özel konulu olan bir parti bulun, 60’lar, cadılar bayramı vs gibi..Değişik kıyafetler giymek çok eğlenceli olacaktır. Veya grubunuz yeterince büyükse, bunu kendiniz bile organize edebilirsiniz.

Karaoke ile bekarlığa veda

Eğer kendinizi tamamen bırakıp saçmalamayı uzun zamandır unuttuğunuzu düşünüyorsanız, hep beraber sevdiğiniz şarkıları söylemeye çalışırken çok eğleneceksiniz. Hem seçeceğiniz şarkılarla eski günleri anacağınız, hem de deliler gibi deşarj olup güleceğiniz bir akşam geçirmek istiyorsanız,bekarlığa veda için karaoke doğru bir seçim olabilir.

Biraz fondü ile yaramazlık yapmak isteyenler için ideal bir bekarlığa veda partisi

Bir fondü partisine ne dersiniz? Peynir veya çikolata fondüleriyle masanın etrafında bol dedikodulu ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. Fondü gecenizi eğer tüm malzemelere sahipseniz evde de yapabileceğiniz gibi bir restoranda büyük bir masa da ayırtabilirsiniz. Kalorileri dert etmeyin, bu gece eğlenmekten başka hiçbir şey düşünmemelisiniz!

Yıldızlarla bekarlığa veda

Eğer gelin, damadın da burcunu ve yükselen burcunu kendisi kadar iyi biliyorsa, bekarlığa veda için ona hazırlayacağınız bu partiyi de beğeneceğine kesin gözüyle bakabilirsiniz. Tarot kartlarını okuyacak biri ile birlikte bir de astrolog tutun, ve geceye katılan herkesin astroloji haritasını hazırlatın. Bu çok eğlenceli bir gece olabilir, kim geleceği merak etmez ki?

Define avıyla çocukluğunuza döneceğiniz bir bekarlığa veda partisi

Evet hepiniz yetişkinsiniz, ama bu oyunlardan artık zevk almadığınız anlamına gelmiyor. Bir define avı (tüm ipuçları ve define haritası ile birlikte) içinizdeki çocukları ortaya çıkaracaktır. Ödüller istediğiniz kadar büyük olabilir, bir şişe şampanyadan, masaj seansına veya kısa bir haftasonu tatiline kadar istediğiniz ödülü koyabilirsiniz. Bir arkadaşınızın evini veya bir bahçeyi kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Sportif ve maceracılar için doğa ile başbaşa bir bekarlığa veda partisi

Eğer gelin açık hava aktivitelerini seviyorsa, bir doğaya dönüş bekarlığa veda partisi hazırlayabilirsiniz. Kamp yapabileceğiniz veya bir bungalow kiralayabileceğiniz yerleri araştırın. Ayrıca burada yapılabilen aktiviteler hakkında da bilgi edinin. ( yürüyüş, kano, yüzme, at binme vs gibi). Tüm davetlilerin valizlerine ne tip giysiler, yiyecekler ve aksesuarlar koymaları gerektiğini bildiklerinden emin olun.

Drag show:Cahide

Bazen bir drag show tam da ihtiyacınız olan şeydir. Bekarlığa veda için artık son derece klasik ve sıradan bir adres gibi görünse de, eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

Kendinize bir haftasonu kaçamağı armağan edin

Geline damadın adını unutturacak bir bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz: Onu cennete götürün. Mevsime göre ada veya gemi turları için çok iyi paket fiyatları alabilirsiniz. Bir tur şirketiyle görüşüp yer durumu, paketler ve grup indirimleriyle ilgili bilgi alın. Eğer davetlilerin zaman kısıtı varsa, çok uzak olmayacak dolayısıyla seyahat süresi kısa olacak rotalar belirleyebilirsiniz. 2- 3 saatlik uçak yolculuğuyla ulaşabileceğiniz noktalar seçip, değerli zamanınızı havada değil, eğlenerek harcayın. Eğer gelin için 2-3 saatlik seyahat uzunsa, o zaman daha yakınlardaki bir sahil kentinde veya dağda bir haftasonu tatili yapabilirsiniz.

Şoförlü bir araba kiralayın

Klüpler, barlar veya striptiz klüpler, neden birini seçmeniz gerekiyor ki? Hepsini birden lüks içinde dolaşabilirsiniz: Şoförlü bir limuzin kiralayın. Sizi evinizden alacak limuzinle istediğiniz yere gidip, istediğiniz kadar içebilir ve kendinizi ünlüler gibi hissedebilirsiniz. Eğer limuzin size uygun değilse veya grubunuz fazla kalabalıksa bir van kiralayabilirsiniz. Hepinizin aynı yere dönmesini sağlayın böylece kimsenin akşam tekrar araba kullanması gerekmesin.

Share.

1 Comment

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.