Evime koltuk takımı almak istiyorum

1

Evimize koltuk takımı almak istiyorum fakat ev içi dekorasyon yaptırmak ve iç kısmını cok modern hale getirmek istiyorum fakat dekorasyon kısmında takıldım nasıl yardım alabilirim bilmiyorum.

CEVAP:

Merhaba Sn. Ali Levent Sengur,

Sadece koltuk takımı almayı düşünüyorsanız, modern bir hava yaratmaya çalışırken, konforunuzu da göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Genelde modern bir ortam yaratmakta sıkça kullanılan, koltukta çok minimal tasarımlar, şık durmakla beraber, gerekli konfor ve rahatlığı kullanımda vermez. Bu sebeple, koltuk seçiminizi yaparken, evdeki yaratmayı düşündüğünüz atmosferi düşündüğünüz kadar, koltuğun iç dolgusunun kalitesine, ve özellikle kumaşının özelliklerini de dikkate alınız. Renk seçimi olarak, şayet ekte gönderdiğiniz 3 Boyutlu render’daki tarzda, beyaz/bej gibi açık renklere yönelecekseniz, size tavsiyemiz, nano-teknolojik bir kumaş çeşiti kullanmanızdır. Böylece, kirlenmelerle ve lekelerle çok daha kolay başa çıkabilirsiniz.

Şayet sorununuz sadece koltuk takımı almak değil de, komple evinizin iç tasarımını baştan aşağı yenileyerek değiştirmek arzusu içindeyseniz, o zaman size tavsiyemiz, ciddi bir mimarlık bürosundan yardım almanızdır. Bütçeniz kısıtlı ise, veya mimari destek almak fikrine sıcak bakmıyorsanız, dekorasyon dergilerini tarayarak, beğendiğiniz tarzları oluşturmakla işe başlayabilirsiniz.   


Başka sorularınız olursa, Kasım ayı boyunca, size yardımcı olmak adına, ‘Stil Defteri’nde olacağımızı hatırlatır, evinizi güzelleştirirken kolaylıklar dileriz.
 
  
Punto Mimarlık Ekibi

Share.

1 Comment

  1. kesinlikle böyle durumlarda ikea benim en büyük yardımcım olmuştur oradan almasam bile sitesi ya da kataloğu bana oldukça iyi fikir veriyor.yaratıcı tasarımları yaşam alanlarımızı şıklaştırmada oldukça başarılı

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.