Eski Mobilyalarınızı Değerlendirin!

0

Evinizde artık size eski gelen mobilyalar, veya ailenizden kalmış ve evinizin dekorasyonuyla çok uymadığını düşündüğünüz mobilyalar varsa çok şanslısınız! Tüm mobilyalarınızı sadece renklerini değiştirerek evinizin baş köşesine koyacak kadar güzel hale getirebilirsiniz.

Beyaz tüm mobilyalarda ve tüm tarzlarda çok güzel duruyor. Çok fazla risk almamak için tercih edebileceğiniz ilk renklerden biri olabilir. Pastel pembe, somon, mavi, yeşil gibi renkler biraz daha romantik tarzdaki mobilyalarda güzel duran renkler. Fakat kontrastlar yaratarak ta çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz, örneğin işlemeli bir mobilyayı çok canlı renklere, yani canlı maviler, kırmızılar veya sarılara boyatarak çok özel parçalar yaratabilirsiniz. Eğer canlı renkler kullanmaya karar verirseniz,bir odaya bir parçadan fazla koymayarak, hem odayı boğmayın hem de yenilediğiniz mobilyanın daha dikkat çekici hale gelmesini sağlayın.

Pastel renklerle yenilediğiniz mobilyaları bir arada çok daha rahat kullanabilirsiniz.

Mobilyanızın kulpları varsa, seçeceğiniz renge göre kulpları da yenilemeyi düşünebilirsiniz. Kulp değişikliği umduğunuzdan çok daha fazla etki yaratacaktır.

Eski haliyle pek bir özelliği olmayan mobilyalarda dahi çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.  Değişik renk ve tarzlarda mobilyalar için seçilen renkler ve kullanım alanları ile ilgili 10 örnek size ilham verebilir:

design-public

Picture 1 of 10

Eski bir şifonyer, yeni rengi ile evinizde antre, salon, veya koridor gibi bir çok alanda tekrar kullanılabilecek güzel bir objeye dönüşebilir!

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.