Çiçek Desenli Salonlar

0

Çiçek desenleri ölçülü ve bilinçli kullanıldıklarında, bulundukları ortama sıcaklık ve samimiyet katıyor. Doğru renkler ve aksesuarlarla, belki bir kaç beyaz vintage mobilya ile desteklendiğinde, dergilerde gördüğümüz masalsı romantik ortamları yaratmak çok ta zor değil. Normalde çok sevmem ama bu aralar çiçek desenleri nedense çok hoşuma gitmeye başladı.

Herhalde en çok tasarım yapılan desenlerden biri çiçekler, o kadar farklı tarzlar var ki:   stilize biraz daha sofistike çiçekler, küçük cıvıl cıvıl çiçek desenleri,  grafik kocaman çiçekler vs… Zevkinize uygun bir desen bulamamanız neredeyse imkansız. Çiçek desenli duvar kağıtları, çiçekli perdeler, yastıklar, koltuklar, koltuk kılıfları seçerek, salonunuza hızlı ve kolay bir makyaj yapmaya ne dersiniz? Karanlık kış günleri gelirken, küçük ve renkli bir değişiklik iyi gelebilir!  

İşte ilham verebilecek bazı örnekler ve öneriler:

country-homes-and-interiors

Picture 1 of 21

Salonunuzdaki temel parçaların rengi ve aksesuarların renginin bir arada kullanıldığı çiçekli perdelerle salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Eğer tek renk ağırlıklı bir salonunuz varsa, aksesuar ve perdeleri değiştirerek yepyeni bir salona kavuşabilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.