Farklı Fikirler

0

İsveç’ten değişik fikirler alabileceğiniz küçük bir ev daha. Küçük evlerin vazgeçilmezlerinden biri olan beyaz ağırlıklı bir dekorasyon tercih edilmiş.

Mutfak dolapları, açık mutfakta dikkat çekmeyecek ve kaybolacak şekilde son derece sade ve kulpsuz seçilmiş.Desenli duvar kağıdıyla kaplanan bar, bembeyaz salona hareket ve sıcaklık katıyor. Şöminenin içine fenerin içinde yerleştirilen mumlar da ortama sıcaklık katıyor. Kullanılmayan bir şömineniz varsa, içine farklı boylar ve genişliklerde mumlar yerleştirebilirsiniz.

Evde gördüğünüz eşyaların çoğu yine Ikea’da bulabileceğiniz parçalar. Ektorp kanepe ve koltuklar, sehpalar, şamdanlar, mutfak masa ve sandalyeleri…

Mutfak duvarında kullanılan ince uzun aynalar hem mutfak ve salonu birleştiriyor, hem de alanı genişletiyor. Mutfakla salon arasına yerleştirilen yemek masası da hoş bir geçiş sağlayarak 2 alanı birleştirirken hiç yer kaplamıyor. Küçük banyoda kullanılan merdiven tipindeki raflar da yer kaplamadan oldukça işlevsel bir depolama alanı oluşturuyor.

1-salon

Picture 1 of 9

Görseller: bo-laget.se

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.