Artık Zeminler Daha Özgür!

0
Zemin dekorasyonunda seramik ve parke kaplamalarla sınırlı kalmaya artık gerek yok. Renk renk ve çeşit çeşit duvar kağıtları da artık yerde uygulanabiliyor.  Bu sayede alışılmış mimari limitlerin dışına çıkılarak, mekanlar farklı bir görünüm ve hisse sahip oluyor.
Bunu yaparken, seçilen duvar kağıdı patentli Rapoxy isimli bir malzeme ile kaplanıyor. Epoxy benzeri özel şeffaf bir malzeme olan Rapoxy, duvar kağıdı ile kullanım için onaylı tek malzeme. Rapoxy, duvar kağdı üzerinde koruyucu bir katman oluştururken, desenin üzerinde cam benzeri ince bir tabaka meydana geliyor.  Bu katman isteğe bağlı olarak mat ya da parlak olarak seçilebiliyor.
Yaya trafiğine dayanıklı Rapoxy sayesinde, yerde kullanılan duvar kağıtları, işyeri, alışveriş merkezi, restoran, ofis, otel gibi alanlarda hiçbir hasara uğramadan rahatlıkla kullanılabiliyor.
Bu dekorasyon yönteminin en önemli özelliklerinden biri de, duvar ile yer arasında bütünlük sağlanabiliyor olması. Bir diğer uygulama yöntemi ise karşılama masası, dolap, vs. gibi mobilyaların seçilen duvar kağıdı ile kaplanması ve ardından aynı duvar kağıdının yere uygulanması ile oluyor.
Mekanlarda sınırsız dekorasyon seçeneğine olanak sağlayan duvar kağıdının yere kaplanması metodu, Avrupa’da mimar ve iç mimarlar tarafından benimsenen en son trendlerden biri.
Bu dekorasyon yöntemini Türkiye’de de Nişantaşı JV Store’un uzman ekipleri,  ithal Rapoxy malzeme kullanarak mağazada satılan duvar kağıtlarıyla uygulayabiliyorlar.

İşte bir kaç örnek:

yerde-duvar-kagidi-1

Picture 1 of 5

Bu uygulamayı duyar duymaz aklıma gelen,  ilham alabileceğiniz diğer bir ev için tıklayın!

JV store ile ilgili ayrıntılı bilgi için : JV Store

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.