Bugün Ne Giysem? Şort,Şort,Şort!

0

Bu sezon, giymeyi en sevdiğim şey şortlar. Hem çok rahatlar, hem de isterseniz spor, isterseniz rahat-şık, isterseniz çok şık ve resmi görünebiliyorsunuz. Farklı çoraplarla ve botlarla değişik tarzlar yaratabilirsiniz. Bu sezonun en önemli aksesuarlarından biri olan çoraplar da ister desenli, ister diz altı,ister diz üstü çok işime yarıyor. Havalar iyice soğuyunca senelerdir dolabımda duran sevgili tozluklarımı de devreye sokacağım! Çorapları nasıl giyebileceğinize dair biraz daha fikir almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz!

Şortlar ile hemen hemen her şey güzel oluyor. Geçen sezonlardan kalan kıyafetlerle şortlar sayesinde çok trendy kombinler yaratmak mümkün. Kürklü çizmeler, kısa pançolar, kürklü ceketler, blazerlar, örgü hırkalar kıyafetinizi tamamlamak için iyi alternatifler!

Yazla beraber hayatımıza giren ve kendine iyice alıştıran şort tulumlar da bu sezon bizi terk etmediler. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz günler, hiç düşünmeden üzerinize geçirebileceğiniz bu tulumlar da çok pratik!

1

Picture 1 of 11

Görseller: asos

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.