Bugün Ne Giysem? Rengarenk Kemerlerle Kıyafetlerinizi Baştan Yaratın!

1

Yine rengarenk bir ilkbahar bizi bekliyor! Renkli giyinmek için kendinizi hazır hissetmiyorsanız, aksesuarlarla alıştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm mağazalarda bulabileceğiniz, çeşit çeşit rengarenk kemerlerle, sıkıcı bir iş kıyafetlerini bile eğlenceli hale getirebilirsiniz. Klasik beyaz gömleğinizi ve siyah pantolonunuzu, sapsarı veya turuncu bir kemerle deneyin! Bu küçük dokunuşun yarattığı değişime siz bile şaşıracaksınız. Tün klasik renkler, yani beyaz, siyah, kahve tonları, gri tonlarındaki parçaları yeniden yaratmanın ve yaz sezonuna uyarlamanın en kolay ve zahmetsiz yollarından biri canlı renklerdeki kemerler!

Bir başka yöntem de, tamamen kontrast renklerde kemerlerden yararlanmak. Örneğin sarı ile moru, turuncu ile maviyi kullanabilirsiniz. Zıt renkler bir arada kullanıldıklarında birbirlerinin etkisini artırır ve daha göz alıcı görünürler.

2012 ilkbahar yaz sezonu podyumlarından ilham almak için aşağıdaki galeriye bir göz atın 😉

01-paul-smith

Picture 1 of 14

Share.

1 Comment

  1. Şu an geleceğe uçup sevgilime ileride sahip olacağımız, ikimize ait dünyanın somutlaşmış hali olan kendi evimize uçmak isterdim. İçinde beraber yemekler yapacağımız rengarenk mutfağı olan, sıcacık kahvelerimizi yudumlayıp film izleyeceğimiz büyük bir koltuğu olan bizim evimize..O günlerin hayaliyle dopdoluyum şu günlerde:)..

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.