Bugün Ne Giysem? Desenleri Karıştırın!

1

Bir süredir var olan bir trend olan  değişik desenleri bir arada giymek bu sezon da çok moda. Leopar deseni ile puantiyeler,değişik çiçek desenleri, geometrik desenler, hepsini karıştırabilirsiniz. Bu sezon leopar bu karışımlarda nötr görevi görüyor. Yani desenli bir kıyafeti leopar deseni bir parça ile rahatça tamamlayabilirsiniz.

Genelde bir arada girmediğiniz kıyafetlerinizle yepyeni ve trendy kombinler yapabilirsiniz! Yalnız desenleri karıştırırken çok dikkat etmek gerekiyor, yanlış seçimler çok rüküş görünümler yaratabiliyor, fakat doğru uygulandığında çok şık, cesur ve tarz sahibi görünmek mümkün. Bu sezon çok cesur karışımlar olsa da 3 ana kural işinizi bayağı bir kolaylaştırabilir:

1- Aynı renk tonlarında olan desenleri karıştırmak

2- Desenlerden birinin diğerine göre daha baskın olması, (desen veya renk olarak)

3- Aynı deseni farklı tonlarda giymek

Bu sezon farklı desenlerin bir arada kullanıldığı elbiseler, etekler gibi parçaları da bulmak mümkün. Karıştırdığınız desenlerin yi görünüp görünmeyeceğinden emin olamıyorsanız, en güvenli çözüm, karışık desenli bir kıyafet almak olabilir. Ama en eğlenceli değil!

Podyumlardan ilham alabileceğiniz bir çok örneğe ve trendsetterların bu trendi nasıl uyguladığına bir göz atın, ve gardırobunuzu gözden geçirmeye başlayın!

Yine de kendinize bu konuda çok güvenemiyorsanız, bu trendi uygularken işinize yarayacak, hemen uygulayabileceğiniz öneriler ve tüyolar için “Farklı desenler bir arada nasıl giyilmeli?” bölümüne  bir göz atabilirsiniz.

desenler-1

Picture 1 of 30

Share.
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.