WHITE by Özlem Süer

0

 

 Tipik gelinlik kavramının dışında , moda otoritelerince ” alternatif tasarımlar ” olarak tanımlanan WHITE by ÖZLEM SÜER koleksiyonu şehre döndü .

Dünya genelinde yaklaşık 150 önemli noktada satışı gerçekleşen Özlem Süer markasına ait koleksiyonların en özel grubu WHITE ; son iki aydır Barcelona ve Milano ‘da showroom prezantasyonları , basın haftaları ve fuar gösterimlerinde moda takipçileri ile buluştu .

Hali hazırdaki satış noktalarına ek olarak ; Avustralya , Güney Kore , Almanya , İspanya , İtalya , İrlanda , İngiltere , Rusya başta olmak üzere pek çok önemli moda başkentinin high-end department store ve konsept butik satın almacıları tarafından sipariş edilen WHITE , dünya genelindeki konumlanma stratejisi adına basarili bir grafik çizdi .
Bir diğer hoş gelişme ise ; moda bloggerlarının koleksiyon hakkında detaylı bilgi edinmesi ve ilerleyen günlerde WHITE by Özlem Süer ‘e sayfalarında yer verecek olmaları .

WHITE by Özlem Süer ‘den bu yaza ait geliştirilmiş tasarımlar yaz başından beri Türkiye ‘de sadece Nişantaşı Özlem Süer HOUSE ‘da sunuluyor …

Nişantaşı Özlem Süer HOUSE ‘ un gelinler için ayrılmış özel sunum odasında bu farklı deneyimi yaşamak isteyen gelin adayları ile buluşan WHITE koleksiyonu , içerdiği birbirinden çarpıcı detaylarla sizleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak . Kavramsal sentezlerin tasarımcıya özel dokunmuş kumaşlarla birlikteliğinin antik parçalarla desteklendiği zamansız bir gelin tanımlaması ; Özlem Süer dokunuşu ile bambaşka bir anlam kazanıyor .
İpek , şifon , tafta , Fransız danteli , özel dokuma ve yıkama teknikleri ile geliştirilmiş danteller , el yapımı aksesuarlar , klasik duvakların yeniden yorumlanışı , birbirinden çarpıcı saç aksesuarları , beyazın spektrumları , uçuk pembe , karamel ve grinin tonları ile bu yazın evlilik seremonilerine özel pek çok heyecan verici alternatif Özlem Süer tarafından geliştirildi ….

Deneyim tasarımcılığı alanında kendini kanıtlamış tasarımcının büyülü dünyasındaki en özel koleksiyon olan WHITE ile tanışmak için Özlem Süer House Nişantaşı’nın kapıları pazar hariç her gün 09-19 saatleri arasında sizlere açılıyor …

white_by_ozlem_suer

Picture 1 of 8

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.