Sanatgezgini.com ile Sanat Elinizin Altında!

0

Sanatseverlere müjde ! Sanatçıları ve eserlerini  yer ve zaman kısıtlaması olmadan takip etmek, seçim yapmak ve satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

www.sanatgezgini.com ile ustalar ve genç sanatçılardan oluşan 80’den fazla sanatçının yüzlerce orijinal eserini incelemek, büyüteç altında tüm detaylarını görmek; istenilen konu, tarz ve fiyatlar için arama yapmak mümkün. Eserleri kredi kartı ve taksitlendirme dahil olmak üzere esnek ödeme seçeneklerinden biriyle kolayca satın alınabiliyor.

www.sanatgezgini.com adresinde yer alan tüm eserler alıcısına, sanatçı imzalı sertifikası ile teslim ediliyor.

Siteye üye olmak, eser sergilemek veya satın almak birkaç adımda kolaylıkla tamamlanabiliyor.

www.sanatgezgini.com’da sunulan diğer servislerden “Hediye Çeki”, bir başkasının zevkine göre seçim yapmanın zorluğunu bilenler için… Miktarın belirlenebileceği “Hediye Çeki” ile sevdikleriniz kendi beğenilerine göre seçim yapabiliyor.

Yeni yıl yaklaşırken, sevdiklerine ne alacaklarına karar veremeyenler için değişik bir fikir!

ayfer-karamani

Picture 1 of 4

Orijinal sanat eserlerinin yanı sıra; “Sanata Dair” bölümünde her gün taşınabilecek, aksesuar olarak kullanılabilecek ve hediye alternatifi olabilecek ufak objeler de var sitede.

Güne güzel bir mola vermek istediğinizde ya da dinlenmek için bir fincan kahvenizi alıp en sevdiğiniz koltuğunuza oturduğunuzda, yüzlerce sanat eseri arasında keyifli bir yolculuğa çıkmak isterseniz www.sanatgezgini.com uğrayabileceğiniz bir adres!

Bu başarılı ve sanatsever projenin arkasındaki girişimcilerin kendi ağızlarından sitenin öyküsü ve daha detaylı bilgi için tıklayın!

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.