Nişantaşı’nda Yepyeni Bir Adres: JV Store

0

JV Store  Nişantaşı’nda Açıldı

İtalya’nın ünlü duvar kağıdı markası Jannelli&Volpi, 15 yıldır yurtdışından duvar kağıdı ithalatı yapan Woodart tarafından Türkiye’ye getirildi. Jannelli&Volpi ürünleri Nişantaşı Vali Konağı Caddesi’ndeki JV Store’da satışa sunuluyor. Jannelli&Volpi markasının en önemli özelliği, duvar kağıdını tıpkı bir mobilya elemanı gibi, etrafında bir yaşam alanı konsepti geliştirilebilecek bir dekorasyon objesi olarak yorumluyor olması.

Mağazada, desenleri Markus Benesch, Maria Christina Hamel gibi ünlü tasarımcılar tarafından geliştirilmiş duvar kağıtları dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Ayrıca JV Store’da, Finlandiya’nın dünyaca ünlü tekstil, giyim ve iç dekorasyon markası Marimekko’nun Jannelli&Volpi için özel tasarladığı duvar kağıtları da bulunuyor.

Duvar kağıdının kişiselleştirilmesinde sınırsız özgürlük olanağı sağlayan yeni devrimsel teknoloji: Wallpaper on Demand (WOND), JV Store’un sunduğu önemli yeniliklerden.

Duvar kağıtlarının yanı sıra, özel tasarım mobilyalar, aydınlatma ürünleri, mutfak gereçleri de JV Store’un vazgeçilmezleri.  Ödüllü tasarımcı Paola Navone’ye ait Ivy isimli bahçe oturma grubu ve güneş enerjisi ile çalışan aydınlatmalı masa da mağazada görülebilecek ürünler arasında. İtalya’da olduğu gibi Türkiye’de de JV Store, genç yerel tasarımcıları desteklemek amaçlı onlara vitrin ayırıyor.

img_1857iiii

Picture 1 of 5

Adres: JV Store, Vali Konağı Cad. Mim Kemal Apt. No: 72/A, Nişantaşı

Tel:  (0212) 241 34 24

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.