Harem Pantalonları

0

Harem pants

Harem pantalonlar raflara ilk çıktığında tutulup tutulmayacağı merak konusu oldu. Çünkü bu pantalonları ya seviyorsunuz ya da nefret ediyorsunuz. Biraz MC Hammer ‘ı hatırlatsa da, uzun bir sürede görmeye alıştığımız dar kot pantalonlardan çok daha farklı oldukları da bir gerçek.  Bu pantalonlarla çok daha rahat, casual, spor, veya şık görünümler yakalamanız mümkün.  Ayrıca harem pantalonları giymek için sütun gibi bacaklara sahip olmanıza da gerek yok.

Peki harem pantalonlar da sadece uzun ve incelere yakışacak bir trend mi? Bu pantalonların birçok çeşidi ve kesimi olduğundan kendinize ve vücudunuza uygun bir kesimi bulmanız mümkün.

 Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var:

Üstünüze giyeceğiniz parçanın çok bol olmaması ve mümkün olduğunca sade olması gerekiyor. Pantalon zaten son derece hacimli ve gösterişli duruyor ve kıyafetinizin odak noktası haline geliyor. Bu pantalonlarla giyeceğiniz ayakkabılarla da farklı tarzlar yakalayabilirsiniz. Yüksek platform ayakkabılarla giyebileceğiniz gibi, fiziğiniz uygunsa sandaletlerle de son derece spor bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yumuşak kumaşlı pantalonları seçmelisiniz. İpek, veya bu tür dökümlü yumuşak kumaşla yapılmış pantalonlar,  pamuklu,keten veya t-shirt kumaşı ile yapılmışlara göre daha zarif ve şık duracaktır. Lycraşı modelleri de seçebilirsiniz. Bunun yanında çok desenli modeller de acbartılı bir etki yaratabilir.

Pantalonun kıvrımlarının düzgün duruyor olmasına dikkat edin.

Çok fazla takı takmayın. Kollarınıza bir kaç bilezik ve boynunuza takacağınız sade bir kolye yeterli olacaktır.

Bu pantalonları denerken kendinize dürüst olmanızda fayda var. Eğer üzerinize ilk giydiğinizde görüntünüzü beğenmezseniz, unutmayın ki bu parçayı neyle kombinlerseniz kombinleyin içinde kendinizi çok iyi hissetmeyeceksiniz. Özellikle yuvarlak hatlara sahipseniz daha da dikkatli olmalısınız. Bu pantalonların katlarından ötürü sizi olduğunuzdan daha toplu gösterme ihtimali var. Fahat geniş kalçalara sahipseniz, doğru kesimi bulduğunuzda, kalçalarınızı gizlemede size yardımcı olabilecek bir harem pantalonu bulmanız mümkün.

Bu nedenle kesin karar vermeden önce yeterince değişik pantalonu denediğinizden emin olun!
>

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.