Fashion’s Night Out İstanbul!

0

 Fashion’s Night Out bu yıl 16 Eylül’de İstanbul’da!

Vogue ‘un yayınlandığı,New York, Paris, Milano, Londra gibi moda merkezi olarak kabul edilen şehirlerde ilk defa geçen yıl düzenlenen etkinliğe, bu sene 16 Eylül 2010 Perşembe akşamı, İstanbul da katılıyor. Etkinlik 3 önemli alışveriş noktasında yani İstinye Park, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’nde yapılak. Bu 3 merkezdeki bine yakın mağaza perşembe akşamı 18:00-24:00 arası açık olacak.

Mağazalar gece boyunca müşterilerine yönelik etkinlikler düzenleyecek, ve Fashion’s Night Out İstanbul’a dünyadaki örneklerinde olduğu gibi tasarımcılar, modeller, moda editörleri, modeller ve sektörün önde gelen isimleri katılacak. Örneğin ünlü ayakkabı tasarımcısı Guiseppe Zanotti İstinye Park Beymen’de saat 21:00 sonrası sevenleriyle buluşacak. Gamze Saraçoğlu ve Mehtap Elaidi İstinye Park Boyner’de olacak. Saat 19:00- 21:00 arası ise Burberry’ye uğrayarak Ece Sükan’ dan stil danışmanlığı servisi alabilirsiniz. Emporio Armani’de ise saat 22:00 sonrası unutulmaz bir after-party’ye katılabilirsiniz. Que ise müşterilerine Aşk-ı Memnu dizisinin stil danışmanları Deniz Marşan ve Başak Dizer Fransez ile buluşturacak. Ayrıca Vogue kapağında kendinizi görme fırsatı sunuyor. Kısaca çok eğlenceli bir gece olacağa benziyor!

Bunun yanında birçok mağazanın geceye özel uygulayacağı indirim ve avantajlardan yararlanma imkanı da bu gece alışveriş yapmayı son derece çekici kılıyor! 

Dice Kayek Tasarımı T-Shirtler

Fashion’s Night Out İstanbul t-shirtleri ise Dice Kayek tarafından tasarlandı ve 6-16 Eylül arası tüm mağazalarda satışa sunulacak. T-shirtleri İstinye Park Machka’da tasarımcıları Ayşe ve Ece Ege imzalamayı bekliyor olacaklar.

Tüm katılımcıları ve programları www.fnoturkiye.com adresinden  öğrenebilirsiniz.

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.