Dünyaca Ünlü Markalar Elinizin Altında: Alamarka

0

Dünyaca ünlü markalar Alamarka ile artık  elinizin altında!

Lüks alırım lüks severim lüks giyerim diyenlerden misiniz?  Moda tutkunu musunuz? Marka olmadan asla diyorsanız; o zaman son günler de kadınlar arasında kulaktan kulağa yayılan www.alamarka.com’u duymuş olmalısınız.
Alamarka ünlü markaları üstelik % 80’ne varan indirimlerle ayağınıza getiriyor böylece indirim günlerini beklemenize de gerek kalmıyor. Mağazada sezonda gördüğünüz üstelik dudak uçuklatan etiketlere bakıp, almak için kendi kendinize binlerce bahane bulmanız da gerekmiyor. Moda dergilerinde görüp almak istediğiniz çizme, akşam izlediğiniz dizi de başrol oyuncusunun giydiği elbise hepsine ama hepsine ulaşmak artık çok kolay çünkü Alamarka sizin için her şeyi düşünüyor, sezonun en trend markalarını ve ürünlerini her gün yenilenen kampanyalarla siz alışveriş tutkunlarının maillerine her sabah özet geçiyor.

Alamarka, internette alışveriş dünyasında yerini almak isteyen erkek müşterilerini de düşünmüş.. Özel servis ve hizmetlerle rahatına ve zevkine düşkün erkek alışveriş tutkunlarına da alaMarka’nın ayrıcalığını yaşama şansı veriyor!  Özel günleriniz için yapılacaklar sadece hayallerinizle sınırlı. Siz hayal edin sadece! Uzun yıllardır birlikte olduğunuz sevgilinize evlilik teklifini gökyüzünde bir helikopterde yapmak ya da balayına özel jet ile gitmek! Hayallerinizi bir “tık”la gerçekleştirmek mümkün.

Ayrıca Alamarka’nın yılbaşı’na özel bir de kampanyası var:

En çok arkadaşını davet eden 1.üyeye 1700 TL değerinde Ipad
En çok arkadaşını davet eden 2.üyeye 1200 TL değerinde yakut pırlanta kolye
En çok arkadaşını davet eden 3.üyeye 1680 TL değerinde GF Ferre çanta
En çok arkadaşını davet eden 4. ve 5. üyelere 50 TL değerinde alamarka.com’da kullanılacak hediye çeki.

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.