Berry : T-shirt ve Çanta

0

istanbul merkezli t-shirt ve bez çanta markası berry, gardıropların vazgeçilmezi t-shirt’ler ve plastik poşet kullanımını azaltan bez çantalara yeni bir boyut kazandırıyor. Moda, müzik küresel ısınma gibi güncel hayata dair konularda çeşitli slogan ve grafik tasarımlarla süslü t-shirt ve bez çantalar kazserojen madde içermeyen su bazlı boyalarla üretiliyor. Defalarca yıkanda da canlılığını yitirmemesi için flok baskı veya varak baskı gibi teknikler kullanılıyor. Yumuşak dokulu t-shirtler 50% pamuk ve en az pamuk kadar doğal olan, kayın ağacından üretilen 50% modal kumaşından yapılıyor. Modal kumaşın en önemli özelliği parlak ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı olması ayrıca nem transfer özelliği çok iyi olduğu için özellikle sıcak ve rutubetli havalarda rahatlık sağlıyor..

Çevre dostu kanvas çantalar ise yağmurlu havalarda dahil rahatlıkla kullanabileceğiniz su geçirmez kanvas kumaştan tasarlanıyor.

Ben tam bir bez çanta delisi olduğum için herhalde, bez çantalarına bayıldım, neredeyse hepsinden almak istiyorum!!

T-shirt fiyatları 35 TL, çanta fiyatları ise 30-35 TL  arasında.

Berry t-shirt ve kanvas çantalara FashionProject Cihangir’de rastlayabilirsiniz. (Sıraselviler cad. 76/A Cihangir, İstanbul, Türkiye)

Ayrıca www.berryshop.net üzerinden de satış yapılıyor.

another-bag

Picture 1 of 21

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.