Ajda Pekkan for Twist

0

Yıllardır tarzı ile öne çıkan ve beğeni toplayan Ajda Pekkan, Twist için 25 parçadan oluşan özel bir koleksiyon hazırladı. Ajda Pekkan’ın  fotoğraflarından, kostümlerinden, albümlerinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyon, sanatçının dinamik tarzını yansıtan parçalardan oluşuyor. Ajda Pekkan ve Twist işbirliği için sadece bir başlangıç olan koleksiyon, aksesuar, çanta, gözlük ve hatta bir parfüm ile büyüyecek ve en az 3 yıl devam edecek. Ajda hayranları ile önümüzdeki sezonlarda da kendine has rahat-şık tarzı ile buluşacak.

Koleksiyonda rahatlık ön planda, t-shirtler, gömlekler, eşofmanların yanında şık elbise ve pırıltılı parçalar da var.  Ajda tam kendi tarzında kıyafetler tasarlamış, stilinin tüm Türkiye tarafından ne kadar beğenildiği göz önüne alınırsa, koleksiyonun çok başarılı olacağını tahmin etmek çok zor görünmüyor. Koleksiyon limitli olduğundan Ajda hayranlarının ellerini çabuk tutmaları gerekecek!

Merak edenler işte o 25 parça:

(Koleksiyon 5 Mayıs’ta İstinye Park Twist mağazasında görücüye çıkıyor, 7 Mayısta ise tüm mağazalarda limitli sayıda satışa sunuluyor!)

twist-ajda-pekkan-01

Picture 1 of 10

Share.

Leave A Reply

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.